• Galeria Arkada
  • Joseph Floors
  • Witowa

Współpraca

Zapraszamy serdecznie do współpracy firmy z branży wyposażenia, wykończenia, aranżacji wnętrz, które są otwarte na realizaję wspólnie nieszablonowych projektów. W przypadku opracowaniu ciekawej koncepcji współpracy nasz dział PR wesprze organizację i realizację pomysłu, skontaktuje się z potencjalnymi sponsorami i zaproponuje kreatywne rozwiązania.

 

Zachęcamy ponadto do kontaktu developerów i inne firmy branży budowlanej w celu przedyskutowania możliwych form współnego wsparcia w profesjonalnej, kompleksowej obsłudze Klienta.

Prowadzimy cykliczne spotkania z Klientami podzczas, których prezentujemy im możliwości w zakresie wykończenia i wyposażenia wnętrz, bardzo chętnie skorzystamy także z państwa wiedzy w aspekcie zakupu nieruchomości, tak, aby Klient otrzymał komplet informacji.

 

W naszej galerii odbywają się cykliczne spotkania z architektami, organizujemy szkolenia i pokazy najnowszych produktów i technologii dla projektantów i wykonawców budowlanych. Jesteśmy otwarci na wspólne realizacje nieszablonowych projektów artystycznych w dziedzinie wyposażania i dekoracji wnętrz.

 

W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt marketing@galeriaarkada.pl, kom. 502 305 500.

Galeria arkada

Otwarte 7 dni w tygodniu
poniedziałek - piątek 1000 - 2000
sobota 1000 - 1800
niedziela handlowa 1000 - 1600


Zobacz pełną mapę »


Znajdź produkt np. drzwi, farby

Szukaj sklepu wg branży
Plan Galerii Skontaktuj się z salonem
Newsletter
Wejdź na blog Galerii Arkada

Wystawcy

© Galeria Arkada
Fav Interactive media